COVID-19 Pomożemy Online

Ford Samochody Dostawcze

Z dumą wspieramy Twój biznes!

Już teraz skontaktuj się z naszymi handlowcami w salonach w Bielsku-Białej i Chorzowie, i zapytaj o atrakcyjną ofertę finansowania samochodów dostawczych Ford w leasingu operacyjnym na 24 lub 36 miesięcy. 

Oferta skierowana jest do klientów biznesowych. Wystarczy tylko 10% wpłaty własnej i można wyjechać z salonu jednym z naszych modeli samochodów dostawczych marki Ford: Transit Courier, Transit Connect, Transit Custom, Transit oraz Ranger. Skorzystaj już dziś z możliwości zakupu nowego samochodu dostawczego marki Ford w atrakcyjnym finansowaniu: Ford Samochody Dostawcze dostępne od ręki w salonach Auto-Boss w Leasingu 101%


Poznaj naszą ofertę :Skontaktuj się z namiUmów się na jazdę próbnąWażne informacje


* Propozycja skierowana jest do przedsiębiorców. Nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu cywilnego i może ulec zmianie m.in. z uwagi na kondycję ekonomiczną Korzystającego, wysokość wkładu własnego, wybraną liczbę opłat lub warunki dostawy samochodu. Propozycja obowiązuje dla umów leasingu zawartych w ramach programu Ford Leasing prowadzonego wspólnie z Santander Leasing S.A. 

Inne oferty, które mogą Cię zainteresować...
Zasady i warunki Polityka prywatności Kariera