Salon samochodowy FORD niedaleko Pszczyny

Zajmujemy wiodącą pozycję wśród autoryzowanych salonów i serwisów samochodowych Ford, oferując klientom nowe i używane samochody popularnego amerykańskiego producenta. Dealer Forda niedaleko Pszczyny łączy w swojej pracy pełen profesjonalizm z indywidualnym podejściem do klienta, który odgrywa kluczową rolę w wyborze idealnego pojazdu. Jesteśmy salonem samochodowym, który od lat dba o Państwa motoryzacyjne wybory, pracując zgodnie z najwyższymi standardami firmy Auto-Boss.

Ponadto prowadzimy wyspecjalizowany serwis Forda w okolicy Pszczyny, który zajmuje się drobnymi i zaawansowanymi usterkami, pracując na najlepszym sprzęcie diagnostycznym. Dysponujemy również sklepem z wyselekcjonowanymi częściami Forda niedaleko Pszczyny, zapewniając Państwu dostęp do najwyższej klasy produktów. Zaufaj nam, a pokażemy Ci, czym jest nowoczesny i niezawodny samochód.

Do naszego salonu oraz serwisu zapraszamy wszystkie osoby z okolicy Pszczyny i Bielska-Białej w tym takich miast Czechowice-Dziedzice, Skoczów, Żywiec, Andrychów oraz miast pogranicza jak Jastrzębie Zdrój czy Cieszyn. 

Co marka Ford ma do zaoferowania?

Salon samochodowy Ford dla naszych klientów z Pszczyny oraz całego regionu Śląska przygotował wiele atrakcyjnych cenowo propozycji na wiele samochodów. Zapraszamy do odwiedzenia punktu Auto-Boss i zapoznania się z pełną ofertą samochodów wśród, których znajdują się:

  • Ford KA+
  • Ford Fiesta
  • Ford Kuga
  • Ford Mondeo
  • Ford Focus
  • Ford Tourneo
  • Ford Puma
  • Ford Mustang
  • Ford Explorer
  • wiele więcej

Do modeli dostępnych w sprzedaży oferujemy również różne akcesoria, a w serwisie mogą skorzystać Państwo z oryginalnych zamiennych części w doskonałych cenach. Ford to nie tylko auta osobowe, daliśmy się poznać jako producent samochodów dostawczych, które są niezawodne i doskonale sprawdzają się w swojej roli. Ford Transit w różnych modelach to klasa sama dla siebie, właściwości tego auta zostały docenione przez kierowców na całym świecie. 

Dla naszych aut mamy przygotowane różne opcje finansowania w tym leasing, po więcej informacji zapraszamy na odpowiednie podstrony.

Serwis i części Ford

Ford stara się tworzyć salony, połączone z serwisami, aby móc kompleksowo zadbać o swoich klientów. W swoich serwisach zatrudnia wykwalifikowanych mechaników doskonale znających się na wszystkich modelach Forda. Serwisanci mają możliwość ciągłego rozwoju, a dzięki ich zaangażowaniu jesteśmy w stanie wykonywać skuteczne naprawy w krótkim czasie.

ASO Ford to również sklep z oryginalnymi częściami. Wybór oryginalnych zamienników nie tylko jest gwarancją, że dany element będzie funkcjonować, jak powinien, ale również spowolnienia utraty na wartości samochodu. Auto-Boss to idealne miejsce dla osób z Pszczyny chcących zakupić auto marki Ford, albo skorzystać z usług serwisowych.