Salon samochodowy niedaleko Żywca

Autoryzowany Salon i Serwis Samochodowy marki Ford w Bielsku-Białej to nowoczesna przestrzeń stworzona dla wymagających kierowców. To, co wyróżnia nas na rynku motoryzacyjnym to kompleksowa obsługa, zorientowanie na klienta oraz najszerszy wybór samochodów nowych i używanych amerykańskiego producenta. Salon Forda w pobliżu Żywca specjalizuje się w sprzedaży osobowych oraz dostawczych samochodów. Dysponujemy profesjonalną kadrą pracowniczą, która ceni sobie stały kontakt z klientem i pracuje tak, aby zbudować zaufanie.

Z myślą o naszych klientach powstał serwis Forda niedaleko Żywca, w którym mechanicy pracują w oparciu o diagnostykę komputerową i szereg nowoczesnych narzędzi umożliwiający zaawansowane naprawy. We wnętrzach salonu Auto-Boss znajduje się również sklep przeznaczony do Państwa użytku, oferujący niezawodne części do Forda w pobliżu Żywca. Posiadamy setki pozytywnych referencji, dzięki którym mamy motywację do ciągłego rozwoju firmy Auto-Boss. Zdobądź się na odwagę i podejmij decyzję o zakupie nowego samochodu marki Ford.

Do naszego salonu oraz serwisu zapraszam wszystkie osoby z okolicznych miast w tym Pszczyny, Ustronia, Szczyrku, Wisły czy Wadowic. 

Modele Ford dostępne w naszym salonie samochodowym Ford

Marka Ford od lat kojarzy się z bezpieczeństwem i długowiecznością, a w przeciągu ostatnich lat również z nowymi technologiami. Salon Samochodowy Auto-Boss posiada bogatą ofertę modeli Forda dostępnych od ręki. W naszym salonie znajdą Państwo zarówno samochody nowe jak i używane.

Najtańszym samochodem w naszej ofercie jest Ford KA+ będący niewielkim autem i bardzo przyjemnym w prowadzeniu min. dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii jak EPAS elektroniczne wspomaganie kierownicy. Wśród innych udogodnień znajdują się system Start-Stop pozwalający zaoszczędzić paliwo oraz Ford SYNC 3 pozwalający zarządzać telefonem i system audio za pomocą komend głosowych.

Niezmiennie dużą popularnością od dnia swojej premiery cieszy się Ford Kuga, który dostępny jest w aż 5 wersjach. Jednak niezależnie na którą Państwo się zdecydują, będzie to auto innowacyjne i stylowe wyposażone w sporo nowoczesnych technologii. Panoramiczny dach pozwoli wpuścić do auta więcej światła a funkcjonalny układ foteli zapewni komfortową jazdę.

Jesteśmy również dumni z posiadania samochodu, który jest dla wielu osób marzeniem motoryzacyjnym, mowa oczywiście o Fordzie Mustangu wszechobecnym na amerykańskich drogach. W naszym niegdyś kraju zdecydowanie rzadziej spotykany, obecnie wkracza na polskie drogi ze wzmożoną siłą. Niesamowity wygląd oraz osiągi to cechy kojarzące się z Mustangiem, a w ostatnich latach doszły do tego również nowoczesne technologie uprzyjemniające jazdę.

Nie sposób opisać nawet po krótko wszystkich modeli dostępnych w naszym salonie samochodowym. Po więcej zapraszam do przejrzenia naszej strony albo kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Zachęcamy również do umawiania się na jazdy próbne.

Salon samochodowy to tylko jeden aspekt naszej działalności, drugim nie mniej ważnym jest prowadzenie serwisu samochodowego. Nasi mechanicy posiadają wiedzę i doświadczenie potrzebne do bezproblemowej naprawy Twojego auta. Dostęp do oryginalnych części w atrakcyjnych cenach sprawia, że nasz serwis jest idealny miejscem na pozostawienie auta do naprawy.