Ford Kuga to samochód, który w ostatnich latach zdobywa polskie drogi. Najnowsza trzecia generacja Forda Kuga zadebiutowała w kwietniu 2019 roku i jest jednym z chętniej wybieranych aut typu SUV przez kierowców. Cena katalogowa auta zaczyna się od niecałych 100 tys. zł brutto co może dla niektórych osób stanowić barierę uniemożlwiającą zakup auta. Jednak Ford oferuje swoim klientom leasing na dobrych warunkach, który pozwala cieszyć się z zakupu nowego Forda Kuga.

Leasing Ford

Leasing należ do najpopularniejszych opcji finansowania zakupu nowego auta. Jest to metoda łącząca w sobie elementy kredytu oraz dzierżawy. Jeżeli chcemy stać się leasingobiorcą musimy podpisać umowę leasingu z dealerem, u którego dokonujemy zakupu. Leasing pozwala użytkować auto na warunkach zawartych w umowie. Należy pamiętać o przestrzeganiu umowy, gdyż decydując się na leasing nie stajemy się z automatu właścicielem auta. Umowy leasingowe w Fordzie są klarowne, a każdy punkt może zostać wytłumaczony przez pracowników salonu.

Ford Kuga leasing

Po upływie terminu leasingu dostajemy możliwość kupna użytkowanego samochodu na korzystnych warunkach. Program Ford Leasing został stworzony z myślą o naszych klientach ceniących amerykańską myśl motoryzacyjną. Ford Kuga to auto, które sprawdzi się jako auto rodzinne oraz firmowe. Nasza oferta opiera się na możliwie niskich ratach łatwo wpisujących się w budżet domowy lub firmowy. Poniżej przedstawiamy zasady udzielania leasingu:


 • Wpłata własna od 0%
 • Okres leasingu od 24 do 72 m-cy
 • Finansowanie pojazdów nowych i używanych osobowych oraz dostawczych do 8 ton
 • Minimalna kwota finansowania wynosi 15 tys. zł netto
 • Wiek pojazdu + okres finansowania wynosi maksymalnie 11 lat
 • Uproszczone procedury dokumentowania dochodów:
  • 0% opłaty wstępnej dla kwoty finansowania do 120 tys. zł netto
  • 10% opłaty wstępnej dla kwoty finansowania od powyżej 120 tys. zł netto do 170 tys. zł netto
  • 20% opłaty wstępnej dla kwoty finansowania od powyżej 170 tys. zł netto
 • Finansowanie również nowopowstałych firmy - sprawdź warunki dla start -upów


Ford Kuga mieści się w kwocie finansowania zwolnionej z opłaty wstępnej i to nawet gdy zdecydujemy się na wersję z roku 2020 Ford Kuga 1.5 EcoBoost ST-Line X. Kwoty podane w powyższym zestawieniu nie zawierają podatku. Ford Leasing nie ogranicza się jedynie do aut nowych, również używane modele Kuga mogą zostać sfinansowane w ofercie leasingu. Oferta leasingowa jest prowadzona we współpracy z BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o., oraz Santander Leasing S.A.

Dlaczego warto wybrać Forda Kuga?

Nowy Ford Kuga to SUV, który nie tylko doskonale wygląda, ale równie doskonale trzyma się drogi. Samochód produkowany jest z wieloma jednostkami napędowymi co pozwala wybrać idealną opcję dla siebie. W porównaniu z poprzednią generacją auto jest nieco większe, ale zamiast stać się cięższe, zgubiło trochę kilogramów. Kuga nawet w podstawowej wersji posiada bogate wyposażenie, które wpływa na jego wygląd, bezpieczeństwo oraz komfort jazdy.

Uniwersalność auta, wyposażenie, bezpieczeństwo oraz jego bezawaryjność to tylko niektóre z powodów, dla których warto rozważyć zakup Forda Kuga z wykorzystaniem korzystnych warunków leasingu w Fordzie. Polecamy również inne samochody w leasingu np. leasing na Ford Puma czy leasing Ford Mondeo oraz ofertę wynajmu długoterminowego.