COVID-19 Pomożemy Online

Ford Serwis. Wszystko w zasięgu ręki. Odzyskaj kontrolę.

Jeżeli Twój samochód odmówił posłuszeństwa, zapraszamy do Autoryzowanego Serwisu Ford w Bielsku-Białej. Serwis Auto-Boss tworzą doskonale wyszkoleni mechanicy znający wszystkie modele Forda oraz sposoby ich naprawy. Dzięki swojemu zaangażowaniu i ciągłemu rozwojowi, który jest umożliwiany przez naszą firmę, jesteśmy w stanie gwarantować skuteczne i szybkie naprawy.

Nawet taka marka jak Ford potrzebuje ASO w celu wymiany elementów ulegających naturalnej eksploatacji. Dzięki regularnym odwiedzinom w naszym serwisie można zachować mechaniczny stan samochodu jak nowy co będzie miało pozytywny wpływ na utrzymywanie wartości auta na rynku samochodów używanych.

Pozostawienie samochodu w rękach mechaników Serwisu Auto-Boss to najlepsze co można zrobić oddając auto do naprawy. Będąc autoryzowanym salonem mamy dostęp do oryginalnych części w korzystnych cenach. Wybór takich części również ma wpływ na przedłużoną żywotność auta oraz spowolnienie spadku ceny do minimum.

Zarówno Salon jak i Serwis Ford Auto-Boss znajdują się w Bielsko-Białej przy ulicy Warszawskiej 299. Nasza lokalizacja jest na tyle dogodna, że gościmy klientów z całego Śląska w tym takich miast jak Pszczyna, Żywiec, Skoczów, Wadowice, Andrychów oraz wielu miast z pogranicza Polsko-Słowackiego i Polsko-Czeskiego jak Cieszyn czy Korbielów. Osoby mieszkające blisko Chorzowa zapraszam do serwisu Auto-Boss zlokalizowanego w Chorzowie przy Drogowej Trasie Średnicowej 51

Znajdź wszystko, czego potrzebujesz. Pełny przegląd oraz dostęp do części i akcesoriów w rozsądnej cenie.  Świetny serwis mamy w naszym DNA.

Ford Economy


Serwisuj pojazd w naszym salonie

 •  Oferta Auto-Boss
 •  
 • W ofercie między innymi:

  1. Serwis Szybkiej Obsługi
  2. Certyfikowani technicy Ford
  3Serwis mechaniczny
  4. Stacja Kontroli Pojazdów
  5. Transit Centrum
  6. Serwis blacharsko - lakierniczy
  7. Sprawdzenie stanu i wymiana opon
  8. Diagnostyka akumulatora

  Napisz do nas


 • Oferta Auto Boss
 •  
 • Oryginalne części

  Doskonała jakość. 
  Oryginalne części, praktyczna cena!

  1. Oryginalne części i akcesoria
  Ford wraz z gwarancją
  2. Diagnostyka komputerowa
  3. Rozszerzona gwarancja premium
  4. Pomoc drogowa
  5. Rezerwacja wizyt online

  Napisz do nasAktualności i wydarzenia


Zasady i warunki Polityka prywatności Kariera