AutentycznE rozmowy w E-Transicie

„Lubię mieć wszędzie dom”. Anna Nowak-Ibisz – „AutentycznE rozmowy w E-Transicie”

13.03.2024

Anna Nowak-Ibisz znana jest przede wszystkim ze swojego zamiłowania do gadżetów, ale niewielu wie, że skończyła aktorstwo i była gwiazdą w niemieckich filmach. Zapraszamy na najnowszy odcinek z cyklu „AutentycznE rozmowy w E-Transicie”, który prowadzi Beata Sadowska. Całą rozmowę można obejrzeć na kanale YouTube Ford Polska.

AutentycznE rozmowy w E-Transicie

Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej i Teatralnej w Łodzi, wystąpiła w wielu filmach i serialach. Przez 12 lat gościła w domach swoich fanów jako Pani Gadżet, a od marca będzie prowadziła swój nowy program. Uwielbia podróżować – wtedy, jak mówią jej znajomi i ona sama, bierze ze sobą „cały dom”.

Podczas rozmowy w programie „AutentycznE rozmowy w E-Transicie” zdradziła między innymi czego nauczyła się przez 18 lat pobytu w Niemczech, dlaczego nie lubi jak ktoś z nią jeździ w aucie i czemu uważa, że w Polsce powinny być dotacje do domowych kosiarek. 

Czasami jest w życiu tak, że nie ma przypadków. Nie było przypadków, że ja w liceum uczyłam się na humanistycznym kierunku języka niemieckiego, a nie angielskiego. Po czym się okazało, że ten niemiecki to była moja wygrana, bo potem mogłam pojechać i pracować w Berlinie. Ale dlaczego pojechałam pracować do Berlina? Bo byłam w „filmówce” i do mojej szkoły przyjechali na wymianę studenci berlińskiej szkoły teatralnej. A ponieważ tylko ja w całej szkole potrafiłam płynnie mówić po niemiecku, to przypadła mi opieka nad tą grupą. I potem pojechałam do nich pracować – wspomina Anna Nowak-Ibisz.

„AutentycznE rozmowy w E-Transicie” to projekt Ford Polska. Prowadzącą program jest Beata Sadowska, a do Mobilnego Studia E-Transit zaprasza gości, którzy odmienili swoje życie i – w zgodzie z własnymi marzeniami – wybrali swoją pasję.
Pierwszy odcinek serii został wyemitowany 2 października 2023 na kanale YouTube Ford Polska, a gościem programu była Maja Włoszczowska - polska kolarka górska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska, wielokrotna wicemistrzyni i mistrzyni Europy. W kolejnych odcinkach programu „AutentycznE rozmowy w E-Transicie” pojawili się Paweł Kunachowicz – prawnik, który zrzucił togę i został przewodnikiem wysokogórskim oraz Beata Pawlikowska – pisarka, podróżniczka oraz dziennikarka. W czwartym i piątym odcinku można natomiast wysłuchać ciekawych rozmów z Agnieszką Cegielską oraz Karoliną Gorczycą. Gościem kolejnych odcinków byli Aleksandra Taistra i Aleksandra Szmigiel. W ósmym odcinku wystąpił uznany szef kuchni Aleksander Baron, a w dziewiątym znany dziennikarz i podróżnik Tomasz Gorazdowski.


Aktualności i wydarzenia

Promocje

Pokaż najnowsze promocje AUTO-BOSS Bielsko-Biała

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od AUTO-BOSS Bielsko-Biała