Salon samochodowy Ford niedaleko Pszczyny

Jako Auto-Boss Ford zajmujemy wiodącą pozycję wśród Autoryzowanych Salonów i Serwisów Samochodowych Ford, oferując klientom nowe i używane samochody popularnego amerykańskiego producenta. Dealer Forda niedaleko Pszczyny łączy w swojej pracy pełen profesjonalizm z indywidualnym podejściem do klienta, który odgrywa kluczową rolę w wyborze idealnego pojazdu. Jesteśmy Salonem Samochodowym, który od lat dba o Państwa motoryzacyjne wybory, pracując zgodnie z najwyższymi standardami firmy Auto-Boss. Pszczyna to urokliwe miejsce, które zamieszkuje wiele osób zainteresowanych ofertą Ford, jesteśmy tu dla Państwa.

Jeżeli jesteś mieszkańcem Pszczyny sprawdź koniecznie Salon Samochodowy Auto-Boss w Bielsku-Białej.

Ponadto prowadzimy wyspecjalizowany Serwis Forda w okolicy Pszczyny, który zajmuje się drobnymi i zaawansowanymi usterkami, pracując na najlepszym sprzęcie diagnostycznym. Dysponujemy również sklepem z wyselekcjonowanymi częściami Forda, zapewniając Państwu dostęp do najwyższej klasy produktów. Zaufaj nam, a pokażemy Ci, czym jest nowoczesny i niezawodny samochód.

Nasz Salon Samochodowy oraz Serwis ugości wszystkie osoby z okolicy Pszczyny i Bielska-Białej w tym takich miast Czechowice-Dziedzice, Katowice, Skoczów, Żywiec, Andrychów oraz miast pogranicza jak Jastrzębie Zdrój czy Cieszyn.


ford pszczyna


Salon Ford dla mieszkańców Pszczyny?

Ford i Pszczyna? To idealne połączenie miasta z wielowiekową historią oraz najbardziej znanej marki motoryzacyjnej osadzonej mocno w historii świata, producenta auta stulecia Forda T. 

Salon Samochodowy Ford dla naszych klientów z Pszczyny oraz całego regionu Śląska przygotował wiele atrakcyjnych cenowo propozycji na wiele samochodów. Zapraszamy do odwiedzenia Salonu Auto-Boss i zapoznania się z pełną ofertą samochodów, wśród których znajdują się, albo będą wkrótce dostępne:

 • Ford KA+
 • Ford Fiesta
 • Ford Kuga / Ford Kuga Hybrid
 • Ford Mondeo
 • Ford Focus
 • Ford Tourneo
 • Ford Puma / Ford Puma ST
 • Ford Mustang
 • Ford Explorer
 • wiele więcej

Do modeli dostępnych w sprzedaży oferujemy również różne akcesoria, a w Serwisie mogą skorzystać Państwo z oryginalnych zamiennych części w doskonałych cenach. Ford to nie tylko auta osobowe, daliśmy się poznać jako producent samochodów dostawczych, które są niezawodne i doskonale sprawdzają się w swojej roli. Ford Transit w różnych modelach (wkrótce eTransit) to klasa sama dla siebie, właściwości tego auta zostały docenione przez kierowców na całym świecie.

Dla naszych aut mamy przygotowane różne opcje finansowania w tym leasing, po więcej informacji zapraszamy na podstronę dotyczącą leasingu. Polecamy sprawdzić leasing Ford Kuga, leasing Ford Puma czy leasing Ford Mondeo.


salon samochodowy pszczyna


Serwis i części Ford

Ford stara się tworzyć salony samochodowe, połączone z serwisami, aby móc kompleksowo zadbać o swoich klientów. W swoich serwisach zatrudnia wykwalifikowanych mechaników doskonale znających się na wszystkich modelach Forda. Serwisanci mają możliwość ciągłego rozwoju, a dzięki ich zaangażowaniu jesteśmy w stanie wykonywać skuteczne naprawy w krótkim czasie. Pszczyna jest dobrze skomunikowana z Bielsko-Białą a nasz Serwis znajduje się w bardzo łatwo dostępnym miejscu, co powinno stanowić obok jakości usług kolejny czynnik zachęcający Państwa do odwiedzin Auto-Boss. Nasi mechanicy i diagności wykonują szereg napraw w tym:

 • Serwis Szybkiej Obsługi
 • Serwis mechaniczny
 • Stacja Kontroli Pojazdów
 • Serwis blacharsko - lakierniczy
 • Sprawdzenie stanu i wymiana opon
 • Diagnostyka akumulatora


serwis ford naprawa mechanik pszczyna

Auto-Boss Dealer Ford blisko Pszczyny

ASO Ford to również Sklep z oryginalnymi częściami. Wybór oryginalnych zamienników nie tylko jest gwarancją, że dany element będzie funkcjonować, jak powinien, ale również spowolnienia utraty na wartości samochodu. Auto-Boss to idealne miejsce dla osób z Pszczyny chcących zakupić auto marki Ford, albo skorzystać z usług serwisowych.