ford ranger leasing

Leasing Ford Ranger

Ford Ranger to samochód, z którym praca staje się dużo przyjemniejsza. Jednym ze sposobów na wejście w jego posiadania jest leasing, który pozwala cieszyć się autem bez wysokich kosztów wstępnych. Ford Ranger istnieje na rynku pickupów od orku 1982 i przez te lata stawał się pojazdem coraz lepszym, ale jeszcze nigdy nie był tak dobry jak obecnie produkowana czwarta generacja. 

Ranger doskonale radzi sobie na polskim rynku i notuje rekordowe wyniki sprzedaży. Wiele wskazuje na to, że będzie miał znaczący udział w rozwoju rynków pickupów w Polsce, a już dziś, konkurencja może z zazdrością patrzeć na dominację w swoim segmencie. Jeżeli w twojej pracy przydatne jest auto, które pracuje wydajnie i na wysokiej intensywności to warto lepiej poznać Ford Ranger, zwłaszcza w ofercie leasingu Ford, która czyni auto jeszcze bardziej przystępnym. Zachęcamy również do sprawdzenia oferty na leasing Ford Fiesta, Ford Kuga, Ford Puma i Ford Focus.

Dostępne Samochody

Ford Ranger

Skoro czytasz te słowa, zapewne wiesz już co nieco o tym jakim autem Ford Ranger 4 generacji jest. Ford Ranger wykorzystywany jest np. w polskiej armii, gdyż MON zamówił aż 173 sztuki tego pojazdu. To, że pick-upy przyjmą się na europejskim rynku nie było oczywistością i dalej ciężko jest mówić o znaczącym udziale tego typu aut w całym segmencie motoryzacji. 

Są to samochody skierowane do bardzo konkretnego odbiorcy i tak na dobrą sprawę wytworzyły własną niszę, w którą wchodzi coraz większa liczba kierowców na starym kontynencie. Ford Ranger to najlepiej sprzedający się pick-up w Europie a wpływ na jego sukces miało wiele czynników.

Asfalt nie jest środowiskiem naturalnym dla Rangera, choć doskonale sobie na nim radzi, to został stworzony z myślą o bezdrożach i trudnych warunkach drogowych. Ford Ranger pozwala przełączać napęd z tylnej na obie osie nawet w trakcie jazdy. Dzięki temu na normalnej nawierzchni można spokojnie korzystać z tylnego napędu, a gdy warunki pogodowe ulegną pogorszeniu albo zjedziemy z trasy możemy zmienić tryb jazdy na 4x4.

Kierowca w tak dużym samochodzie mógłby mieć problemy z parkowaniem, dlatego jeżeli nie jest pewny czy prawidłowo wykona manewr parkowania może skorzystać z Active Park Assist. Wśród szeregu innych technologii znajdziemy inteligentny tempomat, rozpoznawanie znaków drogowych, system kontroli pasa ruchu, system wspomagający ruszanie pod górkę czy układ kontroli zjazdu ze wzniesienia.


leasing ford ranger


Wiemy już, że auto wspomaga kierowcę w codziennej pracy związanej z kierowaniem, a jak dba o komfort? Na wiele sposobów. Ford Ranger wykorzystuje modem FordPass Connect dający dostęp do Wi-Fi 4G czy informujący kierowcę o natężeniu ruchu drogowego. Korzystając z aplikacji FordPass dostajemy dodatkowo możliwość: zdalnego zamykania i otwierania drzwi, zdalne uruchamianie silnia, monitorowanie poziomu paliwa a to wszystko z poziomu telefonu. 

Samochód został również wyposażony w wiele dodatkowych schowków, system Ford Easy Fuel blokujący możliwość wlania złego paliwa czy lusterka, które automatycznie się składają po zamknięciu samochodu. 

Jednak o co najważniejsze w przypadku tego typu aut to moc i wydajność. Ranger zapewnia maksymalną ładowność na poziomie 1 tony a zdolność holownicza wynosi 3500kg. 

Z istotnych numerów warto podać również prześwit na poziomie 237m mm oraz głębokość brodzenia 800 mm. Takie zdolności pozwalają na holowanie ciężkich rzeczy i zapewniają, że auto przewiezie wie rzeczy potrzebnych w pracy. Wysokość brodzenia pozwala pokonać nawet podtopione tereny. 

Układy napędowe montowane w Ford Ranger zapewniają wysoki moment obrotowy oraz moc do 213KM. Jednocześnie niezależnie od wyboru wersji silnikowej masz pewność, że będzie ona spełniać normy emisji Euro 6.2.

Leasing Ford

Przejdźmy teraz do omówienie leasingu Ford oraz tego, dlaczego warto rozważyć go jako opcję przy zakupie Ford Ranger. Przede wszystkim leasing kierowany jest do osób prowadzących działalność gospodarczą, mogą to być nawet jednoosobowe firmy. 

Ford Ranger to aut o stworzone do pracy i wiele firm ceni ten samochód za niezawodność. Katalogowa cena samochodu oscyluje w granicach 100 tysięcy złotych dla wersji podstawowej, ale dzięki licznym promocją jest okazja skorzystania z atrakcyjnych rabatów. 


ford ranger leasing


Podstawową zaletą leasingu jest to, że podpisując umowę leasingową nie jesteśmy zobowiązaniu do uiszczenia wysokiej opłaty wstępnej. Ta uzależniona jest od wartości auta i zaczyna się już od 0%. Leasing nie wpływa w sposób negatywny na zdolność kredytową firmy i zachowuje nienaruszony przepływ finansowy. Raty leasingowe są łatwe do wpisania w budżet firmy, gdyż są stałe i uzależnione od okresu trwania leasingu. 

Okres trwania umowy leasingowej w Auto-Boss jest elastyczny i pozwala dobrać najwygodniejszą opcję. Raty są możliwie niskie a spełnienie warunków otrzymania leasingu nie jest trudne. 

Proces związany z dokumentami i okresem oczekiwania na odpowiedź skróciliśmy do minimum. Nasza umowa leasingowa jest bardzo przejrzysta i stworzona na korzystnych warunkach. Poniżej przedstawiamy dwie opcje leasingu dla dwóch różnych banków, z którymi współpracujemy:

Leasing Opcja Ford Ranger z Santander

 • Niskie miesięczne raty
 • Wakacje bez rat – 6 miesięcy lub 3 miesiące bez opłat (odpowiednio już od 25% i 20% wpłaty własnej)
 • Okres umowy: 24/36/48 miesięcy
 • Leasing dla nowo powstałych działalności gospodarczych
 • Możliwość zdalnego podpisania umowy #podpisujeszjakchcesz
 • Wpłata własna od 0% 
 • Wakacje bez rat (odpowiednio przy 3 i 6 miesiącach bez opłat) Limit przebiegu 20 - 100 tys. km (2 lata) 30 - 150 tys. km (3 lata) 40 - 200 tys. km (4 lata)
 • Odkup pojazdu przez dealera na zakończenie umowy - pod warunkiem rezygnacji z wykupu przez Klienta
 • Prawo Klienta do nabycia pojazdu po zakończeniu umowy leasingu za cenę równą wartości końcowej
 • Uproszczona procedura do 300 tys. zł – bez dokumentów finansowych, brak weksla jako standardowego zabezpieczenia
 • Wielokrotnie nagradzane Ogólne Warunki Umowy Leasingu

Leasing opcja Ford Ranger z BNP

 • Krótki cykl wymiany auta
 • Niższe koszty użytkowania
 • Nowy samochód nabywany częściej
 • Zakup samochodu lepiej wyposażonego/wyższy segment
 • Elastyczność (niska rata miesięczna/stały budżet) Brak ryzyka związanego z utratą wartości
 • Gwarancja odkupu to ochrona przed spadkiem cen na rynku
 • Niski wymagany wkład własny dostosowany do Twoich potrzeb
 • Niższe, stałe raty miesięczne w całym okresie finansowania
 • Okres umowy: 24/35/47 miesięcy
 • Wpłata własna od 0%
 • Limit przebiegu: 20 000 km lub 30 000 km, 40 000 km, 50 000 km w zależności od Twoich potrzeb
 • Gwarantowana wartość rynkowa pojazdu na koniec umowy, za którą możesz wykupić pojazd po zakończeniu umowy leasingu. Ustalana jest na podstawie zadeklarowanego limitu przebiegu auta na początku zawarcia umowy, zbliżona do wartości rynkowej. Obliczana jako różnica między Wartością Początkową Pojazdu a wartością wszystkich w całości zapłaconych przez Ciebie, części kapitałowych Rat Leasingowych.
 • Uproszczone procedury udzielania finansowania w Ford Leasing i Ford Leasing Opcje:
  • już od 0% opłaty wstępnej dla pojazdów w cenie netto do 120 tys. zł
  • od 10% opłaty wstępnej dla pojazdów w cenie netto
  • od 120 tys. do 170 tys. zł
  • od 20% opłaty wstępnej dla pojazdów w cenie netto powyżej 170 tys. zł

Po zakończonej umowie leasingowej Ford Ranger, masz możliwość wykupienia auta albo zdania go we wskazane miejsce. Równocześnie nic nie stoi na przeszkodzie w wykupieniu samochodu na warunkach wpisanych w umowie albo rozpoczęciu kolejnej umowy leasingowej. 

Finansowanie

Wybierz leasing Ford Ranger w Auto-Boss

For Ranger to samochód, który pobudza wyobraźnie i sprawia, że praca jest łatwiejsza i przyjemniejsza. Samochód sprawdza się również jako auto rodzinne, a komfort jazdy jest na poziomie nigdy wcześniej niespotykanym. Jeżeli Ford Ranger w leasingu albo innej formie finansowania (gotówka, wynajem długoterminowy) stanowi obiekt Twojego zainteresowania, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami i umówienie się na jazdę próbną. Polecamy również sprawdzić oferty na inne nasze samochody jak Ford Focus czy Ford Fiesta. W leasingu dostępne są również pozostałe modele z naszej oferty w tym np. Ford Mustang oraz samochody dostawcze. Zapraszamy klientów z całej Polski w szczególności z naszego regionu w tym takich miast jak Częstochowa, Żywiec czy Katowice.

Skontaktuj się z namiUmów się na jazdę próbną

Promocje

 • Promocja kończy się: 31.05.2022

  SERWIS

  WIOSENNE PORZĄDKI: SPRAWDŹ UKŁAD HAMULCOWY, WYPIERZ TAPICERKĘ, WYMIEŃ PIÓRA WYCIERACZEK

  WIOSENNE PORZĄDKI: SPRAWDŹ UKŁAD HAMULCOWY, WYPIERZ TAPICERKĘ, WYMIEŃ PIÓRA WYCIERACZEK
 • Promocja kończy się: 31.05.2022

  SERWIS

  Opony na sezon lato 2022 wraz z montażem

  Opony na sezon lato 2022 wraz z montażem
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Puma Hybrid

  Ford Puma Hybrid
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  NOWE SAMOCHODY

  FORD KUGA HYBRID

  FORD KUGA HYBRID
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  NOWE SAMOCHODY

  SUV-y Forda w ofercie korzystnych rat

  SUV-y Forda w ofercie korzystnych rat
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  SERWIS

  Akcja Klimatyzacja Dezynfekcja PRO

  Akcja Klimatyzacja Dezynfekcja PRO
 • Promocja kończy się: 31.08.2022

  CZĘŚCI I AKCESORIA

  Wiosenna oferta na akcesoria. Zaplanuj aktywnie swój czas!

  Wiosenna oferta na akcesoria. Zaplanuj aktywnie swój czas!
 • Promocja kończy się: 15.04.2023

  SERWIS

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  CZĘŚCI I AKCESORIA

  Ford Connected Wallbox dla 1-fazowych i 3-fazowych systemów zasilania elektrycznego

  Ford Connected Wallbox dla 1-fazowych i 3-fazowych systemów zasilania elektrycznego
 • Pokaż najnowsze promocje AUTO-BOSS Bielsko-Biała
Pokaż najnowsze promocje AUTO-BOSS Bielsko-Biała

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od AUTO-BOSS Bielsko-BiałaOpinie