Używany Ford Focus

Ford Focus używany prosto z Salonu

Ford Focus to samochód, który ma wiele do zaoferowania swojemu kierowcy, również jako model używany. Czwarta generacja tego kompaktowego samochodu sprzedawana jest już od kilku lat, a co za tym idzie na rynku aut używany nie trudno jest znaleźć Forda Focus trzeciej generacji w korzystnych cenach. 

Samochód cieszył i cieszy się dużą popularnością, liczba sztuk sprzedanych w naszym kraju robi wrażenie, ale co istotniejsze przy zakupie samochodu używanego, cena części zamiennych jak i samych samochodów zachęca do lepszego przyjrzenia się temu modelowi.

Dostępne Samochody

Ford Focus – sprawdzony używany samochód

Na rynku aut wtórnych obecnie króluje trzecia generacja, ale warto podkreślić, że również używany Ford Focus drugiej generacji jest samochodem pożądanym, który bez większych problemów znajduje nowych właścicieli. 

Od strony technicznej Ford Focus zawsze prezentował się bardzo dobrze, trzecia generacja została odebrana pozytywnie, jednak część kierowców zwracała uwagę, na standardową sylwetkę, a po sukcesie pierwszej generacji oczekiwali czegoś więcej. 

Więc w najnowszym modelu skupiliśmy się na uwagach klientów oraz dopracowaliśmy jeszcze bardziej to co już stało na wysokim poziomie. 

Nadwozie zostało mocno zmienione, dzięki czemu samochód zyskał na charakterze i nasze zmiany ewidentnie przypadły do gustu społeczności kierowców skupionej wokół Forda.

Wchodząc do wnętrza Forda Focusa mk4 kierowca zastaje wnętrze wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są dobrze wykończone i spasowane. Nie da się ukryć, że już kilka lat może oznaczać diametralny postęp technologiczny w motoryzacji tak jak to dzieje się obecnie czy podczas przechodzenia z drugiej do trzeciej generacji. 

Używany Ford Focus jest autem, które zostało wyposażone w szereg technologii sprawiających, że jazda tym samochodem jest jeszcze bezpieczniejsza a do tego bardziej komfortowa. Systemy dbają o to, abyśmy unikali drobnych kolizji i otarć nie wspominając już o poważnych wypadkach. 

używane ford focus

Naturalnie kupując nową wersję kierowca ma możliwość wyboru kilku opcji wyposażenia co ma wpływ na cenę zakupu, a to sprawia, że lepiej doposażone wersje, które trafiają na rynek wtórny będą nieco droższe.

Używany Ford Focus - niska awaryjność tania eksploatacja

W przypadku samochodów używanych bardzo istotną rolę odgrywa awaryjność samochodów, a jak pokazuje czas i liczne testy aut używanych Ford Focus wypada w tych rankingach bardzo dobrze. 

Sama awaryjność to jedno, a drugą sprawą jest to co ulega awarii. Jeżeli samochód był odpowiednio serwisowany, to nie musisz się obawiać kosztów napraw, gdyż najczęściej, gdy już coś się zepsuje jest to drobiazg, który pozwala zachować niskie koszty eksploatacji. 

Ford Focus jest samochodem, którym kierowcy pokonują często bardzo wiele kilometrów, co sprawia, że pomimo iż jest to auto świeże na rynku samochodów używanych, przebiegi oscylują w granicy 100-200 tys. km. Należy na to spojrzeć również jak na świadectwo zaświadczające o niskiej awaryjności.

Warto podkreślić również fakt, że Ford Focus został wyprodukowany w kilku wersjach silnikowych a w takich sytuacjach nie trudno po latach znaleźć negatywne opinie na temat konkretnej wersji, w przypadku Forda Focusa nie znajdziemy czarnych owiec.

Ford Focus dostępny jest również w kilku wersjach nadwozia, przez co trafia do większego grona odbiorców. Kupujący mogą wybierać spośród sedana, kombi i hatchbacka. Odnośnie mk3 należy wspomnieć o tym, że mamy możliwość zakupu wersji przed liftem i po lifcie.

Używany Ford Focus w Auto-Boss

Ford Focus to bez wątpienia samochód wart Twojej uwagi, szczególnie w ofercie Auto-Boss. Nasz Salon Samochodowy oferuje jedynie sprawdzone samochody z udokumentowaną historią i po wewnętrznym przeglądzie. 

Nasi mechanicy przed dopuszczeniem auta do dalszej sprzedaży dokładnie sprawdzają auto, więc decydując się na zakup u nas możesz spać spokojnie.

Oferta dostępnych aut używanych naturalnie jest bardzo płynna więc zachęcamy do zapoznania się z aktualnie dostępnymi samochodami na tej stronie:

Samochody używane dostępne od ręki

Auto-Boss oferuje swoim klientom również możliwość, wzięcia leasingu na auta używane. Leasing Ford to atrakcyjna oferta z jasnymi zasadami i na korzystnych warunkach. Zachęcam również do sprawdzenia leasingu Ford Kuga, Ford Puma czy Ford Ranger.

Samochody używane marki Ford Focus to auta wdzięczne, które stanowią dobry zakup dla większości kierowców. Ford Focus trzeciej generacji doskonale wygląda i jego nowoczesna sylwetka nie straci nic na aktualności nawet za kolejne 10 lat. 

Do tego dochodzi niska awaryjność auta i staranne wykończenie, które sprawia, że na rynku nie trudno jest znaleźć egzemplarze z bardzo dobrze zachowanym środkiem. Ford Focus na rynku aut używany jest relatywnie niedługo co sprawia, że auta wciąż trzymają wartość, ale zaufaj nam warte są swojej ceny. 

Zapraszamy do sprawdzenia używanych samochodów Ford Focus dostępnych w naszym Salonie. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i samochody w doskonałym stanie technicznym. Obsługujemy klientów z całego regionu śląska w tym Pszczyny, Katowic czy Orzesza.

Kontakt


Promocje

 • Promocja kończy się: 31.08.2022

  SERWIS

  LETNIE PORZĄDKI: SPRAWDŹ UKŁAD HAMULCOWY, WYPIERZ TAPICERKĘ, WYMIEŃ PIÓRA WYCIERACZEK

  LETNIE PORZĄDKI: SPRAWDŹ UKŁAD HAMULCOWY, WYPIERZ TAPICERKĘ, WYMIEŃ PIÓRA WYCIERACZEK
 • Promocja kończy się: 30.09.2022

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Puma Hybrid

  Ford Puma Hybrid
 • Promocja kończy się: 31.08.2022

  CZĘŚCI I AKCESORIA

  Letnia oferta na akcesoria. Zaplanuj aktywnie swój czas!

  Letnia oferta na akcesoria. Zaplanuj aktywnie swój czas!
 • Promocja kończy się: 30.09.2022

  NOWE SAMOCHODY

  FORD KUGA HYBRID

  FORD KUGA HYBRID
 • Promocja kończy się: 31.08.2022

  SERWIS

  Akcja Klimatyzacja Dezynfekcja PRO

  Akcja Klimatyzacja Dezynfekcja PRO
 • Promocja kończy się: 30.09.2022

  NOWE SAMOCHODY

  SUV-y Forda w ofercie korzystnych rat

  SUV-y Forda w ofercie korzystnych rat
 • Promocja kończy się: 15.04.2023

  SERWIS

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat
 • Pokaż najnowsze promocje AUTO-BOSS Bielsko-Biała
Pokaż najnowsze promocje AUTO-BOSS Bielsko-Biała

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od AUTO-BOSS Bielsko-BiałaOpinie