COVID-19 Pomożemy Online
Używany Ford Focus

Ford Focus to samochód, który ma wiele do zaoferowania swojemu kierowcy, również jako model używany. Czwarta generacja tego kompaktowego samochodu sprzedawana jest już od kilku lat, a co za tym idzie na rynku aut używany nie trudno jest znaleźć Forda Focus trzeciej generacji w korzystnych cenach. 

Samochód cieszył i cieszy się dużą popularnością, liczba sztuk sprzedanych w naszym kraju robi wrażenie, ale co istotniejsze przy zakupie samochodu używanego, cena części zamiennych jak i samych samochodów zachęca do lepszego przyjrzenia się temu modelowi.

Ford Focus – sprawdzony używany samochód

Na rynku aut wtórnych obecnie króluje trzecia generacja, ale warto podkreślić, że również używany Ford Focus drugiej generacji jest samochodem pożądanym, który bez większych problemów znajduje nowych właścicieli. 

Od strony technicznej Ford Focus zawsze prezentował się bardzo dobrze, trzecia generacja została odebrana bardzo dobrze, jednak część kierowców zwracała uwagę, na standardową sylwetkę, a po sukcesie pierwszej generacji oczekiwali czegoś więcej. 

Więc w najnowszym modelu skupiliśmy się na uwagach klientów oraz dopracowaliśmy jeszcze bardziej to co już stało na wysokim poziomie. 

Nadwozie zostało mocno zmienione, dzięki czemu samochód zyskał na charakterze i nasze zmiany ewidentnie przypadły do gustu społeczności kierowców skupionej wokół Forda.

Wchodząc do wnętrza Forda Focusa mk4 kierowca zastaje wnętrze wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są dobrze wykończone i spasowane. Nie da się ukryć, że już kilka lat może oznaczać diametralny postęp technologiczny w motoryzacji tak jak to dzieje się obecnie czy podczas przechodzenia z drugiej do trzeciej generacji. 

Używany Ford Focus jest autem, które zostało wyposażone w szereg technologii sprawiających, że jazda tym samochodem jest jeszcze bezpieczniejsza a do tego bardziej komfortowa. Systemy dbają o to, abyśmy unikali drobnych kolizji i otarć nie wspominając już o poważnych wypadkach. 

używane ford focus

Naturalnie kupując nową wersję kierowca ma możliwość wyboru kilku opcji wyposażenia co ma wpływ na cenę zakupu, a to sprawia, że lepiej doposażone wersje, które trafiają na rynek wtórny będą nieco droższe.

W przypadku samochodów używanych bardzo istotną rolę odgrywa awaryjność samochodów, a jak pokazuje czas i liczne testy aut używanych Ford Focus wypada w tych rankingach bardzo dobrze. 

Sama awaryjność to jedno, a drugą sprawą jest to co ulega awarii. Jeżeli samochód był odpowiednio serwisowany, to nie musisz się obawiać kosztów napraw, gdyż najczęściej, gdy już coś się zepsuje jest to drobiazg, który pozwala zachować niskie koszty eksploatacji. 

Ford Focus jest samochodem, którym kierowcę pokonują często bardzo wiele kilometrów, co sprawia, że pomimo iż jest to auto świeże na rynku samochodów używanych, przebiegi oscylują w granicy 100-200 tys. km. Należ na to spojrzeć również jak na świadectwo zaświadczające o niskiej awaryjności.

Warto podkreślić również fakt, że Ford Focus został wyprodukowany w kilku wersjach silnikowych a w takich sytuacjach nie trudno po latach znaleźć negatywne opinie na temat konkretnej wersji, w przypadku Forda Focusa nie znajdziemy czarnych owiec.

Ford Focus dostępny jest również w kilku wersjach nadwozia, przez co trafia do większego grona odbiorców. Kupujący mogą wybierać spośród sedana, kombi i hatchbacka. Odnośnie mkr3 należy wspomnieć o tym, że mamy możliwość zakupu wersji przed liftem i po lifcie,

Używany Ford Focus w Auto-Boss

Ford Focus to bez wątpienia samochód warto Twojej uwagi, szczególnie w ofercie Auto-Boss. Nasz Salon Samochodowy oferuje jedynie sprawdzone samochody z udokumentowaną historią i po wewnętrznym przeglądzie. 

Nasi mechanicy przed dopuszczeniem auta do dalszej sprzedaży dokładnie sprawdzają auto, więc decydując się na zakup u nas możesz spać spokojnie.

Oferta dostępnych aut używanych naturalnie jest bardzo płynna więc zachęcamy do zapoznania się z aktualnie dostępnymi samochodami na tej stronie:

Używane samochody Ford

Auto-Boss oferuje swoim klientom również możliwość, wzięcia leasingu na auta używane. Leasing Ford to atrakcyjna oferta z jasnymi zasadami i na korzystnych warunkach.

Samochody używane marki Ford Focus to auta wdzięczne, które stanowią dobry zakup dla większości kierowców. Ford Focus trzeciej generacji doskonale wygląda i jego nowoczesna sylwetka nie straci nic na aktualności nawet za kolejne 10 lat. 

Do tego dochodzi niska awaryjność auta i staranne wykończenie, które sprawia, że na rynku nie trudno jest znaleźć egzemplarze z bardzo dobrze zachowanym środkiem. Ford Focus na rynku aut używany jest relatywnie niedługo co sprawia, że auta wciąż trzymają wartość, ale zaufaj nam warte są swojej ceny. 

Zapraszamy do sprawdzenia używanych samochodów Ford Focus dostępnych w naszym Salonie. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i samochody w doskonałym stanie technicznym.

Promocje

 • Promocja kończy się: 31.08.2021

  NOWE SAMOCHODY

  Ford wynajem - Mustang Mach-E

  Ford wynajem - Mustang Mach-E
 • Promocja kończy się: 31.08.2021

  SERWIS

  Czas na wakacje z Fordem

  Czas na wakacje z Fordem
 • Promocja kończy się: 30.09.2021

  SERWIS

  Serwis online

  Serwis online
 • Promocja kończy się: 30.09.2021

  SERWIS

  Akcja Klimatyzacja Dezynfekcja PRO

  Akcja Klimatyzacja Dezynfekcja PRO
 • Promocja kończy się: 30.09.2021

  SERWIS

  Opony na sezon lato 2021 wraz z montażem

  Opony na sezon lato 2021 wraz z montażem
 • Promocja kończy się: 30.09.2021

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Kuga Plug-In Hybrid

  Ford Kuga Plug-In Hybrid
Pokaż najnowsze promocje AUTO-BOSS Bielsko-Biała

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od AUTO-BOSS Bielsko-BiałaOpinie