ford mondeo używany

Ford Mondeo to samochód, którego nikomu w Europie i Polsce nie trzeba przedstawiać. Choć nasz kontynent stopniowo traci na znaczeniu w motoryzacyjnym świecie to Ford, wciąż widzi ogromne zainteresowanie swoimi autami w Europie w tym w Polsce, więc dostarczamy do naszych klientów Forda Mondeo mk5 będącego naszą flagową limuzyną. Ford Mondeo to auto poszukiwane również wśród samochodów używanych. 

Używany Ford Mondeo najnowszej piątej generacji jest w stanie dostarczyć swojemu właścicielowi wielu pozytywnych emocji, postarajmy się bliżej przyjrzeć temu autu i ustalimy, dlaczego używany Ford Mondeo mk5 jest ceniony na rynku samochodów używanych.

Dostępne Samochody

Używany Ford Mondeo

Jeżeli potrzebujesz auta, które sprawdzi się jako samochód biznesowy i rodzinny to Ford Mondeo piątej generacji doskonale spełni Twoje oczekiwania. Ford Mondeo mk5 na rynku aut używanych jest samochodem relatywnie młodym co za tym idzie nie jest łatwo znaleźć egzemplarz, który w pełni będzie spełniał nasze oczekiwania. 

Wiek samochodu ma również wpływ na utrzymywanie ceny, ale skoro czytasz ten tekst zakładamy, że liczysz się z faktem, iż zwłaszcza nowe roczniki trzymają cenę. Ford Mondeo ceniony jest na polskim rynku z wielu względów, a zainteresowanie tym samochodem przejawiają zarówno osoby prywatne, jednoosobowe firmy jak i właściciele flot.

Używany Ford Mondeo, który zostanie przez Ciebie znaleziony np. w naszej ofercie z dużą dozą prawdopodobieństwa należał do właściciela prężnie działającej firmy, albo był samochodem służbowym istotnego pracownika co za tym idzie większość egzemplarzy posiada bardzo dobrze utrzymane wnętrze.

Ford Mondeo piątej generacji to obiektywnie samochód z atrakcyjną sylwetką, która wyróżnia go na tle konkurencji aut używanych. Duży grill oraz ścięte reflektory nadają autu agresywnej stylistyki przy jednoczesnym zachowaniu elegancji. 

Auto dostępne jest w kilku wersjach nadwozia: sedan, kombi i liftback. Sylwetka niezależnie od nadwozia jest zgrabna i wszystkie elementy tworzą spójną całość.

Wykończenie w Fordzie Mondeo mk5 to jeszcze wyższy poziom niż ten znany z poprzedniej generacji. Jakość wykończenia ma decydujący wpływ na to, że auto dobrze znosi próbę czasu i większość modeli z rynku aut używanych posiada wnętrze jakby samochód wyjechał dopiero z salonu . 

Wnętrze zostało wykonane z miękkich materiałów, a rozmieszczenie wszystkich elementów zostało dokładnie przemyślane. Co istotne wnętrze i nadwozie całościowo tworzą spójny obraz auta komfortowego, które idealnie sprawdzi się na trasach i w miejskim ruchu. Wśród aut używanych można znaleźć również egzemplarze ze szklanym dachem.

Ford Mondeo używany to auto bezpiecznie o niskiej awaryjności

Ford Mondeo mk5 jest autem bardzo bezpiecznym, który w testach zderzeniowych organizowanych przez NCAP uzyskał 5 gwiazdek, czyli najlepszy możliwy wynik.

Żeby być obiektywnymi należy napisać, że ciężko jest nam mówić o awaryjności tego auta, gdyż na rynku samochodów używanych jest od niedawna i wiele z zakupionych egzemplarzy nie przekroczyło jeszcze nawet granicy 100 tys. km. 

Na obecną chwilę Ford Mondeo uważany jest za auto o niskiej awaryjności, a gdy dochodzi do usterek są to zazwyczaj tańsze elementy.

Ford Mondeo sprzedawany jest w kilku wersjach wyposażenia, dlatego nie będziemy w tym miejscu opisywać wszystkich systemów dbających o komfort i bezpieczeństwo kierowcy. Informacje na temat wykorzystanych technologii w Fordzie Mondeo można znaleźć tutaj:

Ford Mondeo

Samochody używane dostępne od ręki

Używany Ford Mondeo w Auto-Boss

Wiemy już, dlaczego używany Ford Mondeo cieszy się popularnością, a dlaczego nasza oferta na używane samochody marki Mondeo cieszy się popularnością? Powodów jest kilka, a podstawowym i najważniejszym, ten, że kupując auto używane w naszym Salonie masz gwarancję, że jego stan techniczny nie wzbudza żadnych wątpliwości. 

Przed udostępnieniem samochodu do sprzedaży dokładnie sprawdzam jego historię serwisową, a samo auto przechodzi surową kontrolę w naszym Autoryzowanym Serwisie. Gdy nie mamy zastrzeżeń do stanu technicznego, samochód po przygotowaniach trafia do sprzedaży.

Zakup auta może zostać sfinansowany jednorazowo w całości ze środków osoby kupującej, a można również wybrać opcję leasingu. Leasing Ford na auta używane to sprawdzona i ceniona metoda wśród wszystkich kierowców, którzy korzystali z tej opcji. 

Jasne zasady obowiązywania leasingu, szybka decyzja leasingowa to tylko niektóre z zalet, o których możesz poczytać na stronie leasing Ford lub leasing Ford Mondeo.

Ford Mondeo to samochód, który zarówno w czwartej generacji jak i swojej najnowszej odsłonie słusznie cieszy się popularnością wśród aut z segmentu D. Używany Ford Mondeo jest samochodem, który będzie w stanie dostarczyć swojemu kierowcy i pasażerom wiele radości z jazdy. 

Zaryzykujemy tezę, że jest to jeden z najlepiej prowadzących się sedanów w swoim segmencie i zapewne nie pomylimy się w tym osądzie. Gdy dołożymy do tego przemyślany i elegancki wygląd otrzymamy auto warte uwagi. 

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem używanego Forda Mondeo to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy tylko sprawdzone pojazdy i najlepsze ceny.

Kontakt


Promocje

 • Promocja kończy się: 31.05.2022

  SERWIS

  WIOSENNE PORZĄDKI: SPRAWDŹ UKŁAD HAMULCOWY, WYPIERZ TAPICERKĘ, WYMIEŃ PIÓRA WYCIERACZEK

  WIOSENNE PORZĄDKI: SPRAWDŹ UKŁAD HAMULCOWY, WYPIERZ TAPICERKĘ, WYMIEŃ PIÓRA WYCIERACZEK
 • Promocja kończy się: 31.05.2022

  SERWIS

  Opony na sezon lato 2022 wraz z montażem

  Opony na sezon lato 2022 wraz z montażem
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Puma Hybrid

  Ford Puma Hybrid
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  NOWE SAMOCHODY

  FORD KUGA HYBRID

  FORD KUGA HYBRID
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  NOWE SAMOCHODY

  SUV-y Forda w ofercie korzystnych rat

  SUV-y Forda w ofercie korzystnych rat
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  SERWIS

  Akcja Klimatyzacja Dezynfekcja PRO

  Akcja Klimatyzacja Dezynfekcja PRO
 • Promocja kończy się: 31.08.2022

  CZĘŚCI I AKCESORIA

  Wiosenna oferta na akcesoria. Zaplanuj aktywnie swój czas!

  Wiosenna oferta na akcesoria. Zaplanuj aktywnie swój czas!
 • Promocja kończy się: 15.04.2023

  SERWIS

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  CZĘŚCI I AKCESORIA

  Ford Connected Wallbox dla 1-fazowych i 3-fazowych systemów zasilania elektrycznego

  Ford Connected Wallbox dla 1-fazowych i 3-fazowych systemów zasilania elektrycznego
 • Pokaż najnowsze promocje AUTO-BOSS Bielsko-Biała
Pokaż najnowsze promocje AUTO-BOSS Bielsko-Biała

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od AUTO-BOSS Bielsko-BiałaOpinie