ford poleasingowe

Ford to marka samochodów bardzo popularna wśród firm, czyli często klientów flotowych. Większość przedsiębiorców decyduje się brać samochody w leasing, a po wygaśnięciu umowy leasingowej zastępuje je nowszymi egzemplarzami. 

Prowadzi to do sytuacji, w której na rynku aut używanych znajduje się wiele poleasingowych samochodów Ford. Samochody poleasingowe to doskonała okazja na wejście w posiadanie kilkuletnich aut w atrakcyjnych cenach, tylko trzeba wiedzieć, gdzie takie auta kupować, bo łatwo jest trafić na samochód, który będzie wymagał dużych inwestycji przed doprowadzeniem go do stanu użyteczności. 

Dlatego zachęcamy do śledzenia oferty naszego Salonu, gdyż jesteśmy Autoryzowanym Dealerem Ford i w naszej ofercie są tylko sprawdzone poleasingowe auta Ford, które przeszły dokładne testy w ASO.

Dostępne Samochody

Fordy Poleasingowe, dlaczego warto?

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że przeglądając konkretne oferty trafiasz na auta poleasingowe. W Polsce firmy odpowiadają za ponad połowę zakupionych samochodów każdego roku. Spora część z tych aut jest leasingowana, więc jeżeli celujesz w zakup popularnego auta istnieje spora szansa, że to właśnie egzemplarz poleasingowy. Ford posiada w swojej ofercie samochody, które szczególnie upodobali sobie przedsiębiorcy. 

Przez lata osoby kupujące samochody używane stroniły od aut poleasingowych i prawdę mówiąc rozumiemy to, gdyż wiele osób niezbyt dobrze obchodziło się z firmowymi autami. 

Jednak ten trend od dość długiego czasu się zmienia i właściciele flot zwracają uwagę na sposób w jaki jeżdżą kierowcy, a osoby, które dbają o niskie spalanie i bezkolizyjną jazdę często są dodatkowo nagradzane. W odpowiednim dbaniu o samochody pomaga również nowoczesna technologia, która monitoruje styl jazdy.

Kolejny stereotyp aut poleasingowych, który tyczy się wszystkich marek w tym samochodów poleasingowych Ford dotyczy tego, że tańszymi modelami jeżdżą niżej postawieni pracownicy i gorzej dbają o auta, natomiast droższe modele jak np. nasz Ford Mondeo piątej generacji dedykowane są wyżej postawionym osobom i samym właścicielom prężnie działających firm. 

Wartość auta rzeczywiście często odzwierciedla hierarchię pracowniczą w danej firmie, ale mówienie, że osoby jeżdżące tańszymi modelami mniej przykładają się do dbania o auta jest krzywdzącym i nieprawdziwym stereotypem.

ford samochody poleasingowe

Samochody Ford Poleasingowe to oferta dla osób, które poszukują zazwyczaj samochodów młodych, które trafiają na rynek aut używanych nawet po trzech latach od wyjechania z salonu. Przebieg samochodów poleasingowych jest różny i model auta nie ma tu najmniejszego znaczenia. 

Samochody objęte leasingiem przechodzą naprawy w ASO takim jak nasze, więc mają doskonale udokumentowane każde naprawy i ich historia jest łatwa w weryfikacji, czego nie można powiedzieć o większości samochodów sprzedawanych na rynku wtórny.

Kolejny aspekt to cena aut poleasingowych, jak może wiesz właściciele flot mogą liczyć na lepsze warunki leasingu, czyli po prostu kupują auta po niższych cenach. Jest to naturalne działanie, z którego korzyści mogą czerpać również osoby zainteresowane kupnem samochodu używanego. Takie auta po prostu są często tańsze od samochodów kupowanych przez prywatne osoby.

Różnica w cenie, jaką firma wynegocjowała przy zakupie, zostaje proporcjonalnie przeniesiona na auta poleasingowe. W Polsce jest coraz więcej dobrze radzących sobie firm, które często decydują się na zakup lepiej wyposażonych wersji, więc na rynek wtórny trafia wiele bogato wyposażonych aut w atrakcyjnych cenach. Naturalnie różnice w cenach są wyższe przy droższych autach jak Ford Kuga, Ford Ranger, czy Ford Mondeo.

Znalezienie atrakcyjnego samochodu poleasingowego Ford nie musi być trudne, jeżeli wie, gdzie należy szukać. Oferta aut poleasingowych w naszym Salonie jest bardzo płynna, dlatego zachęcamy do sprawdzania strony z dostępnymi samochodami oraz kontaktu w celu uzyskania informacji czy posiadamy takie auta na stanie. Właśnie, a o jakie auta poleasingowe Ford pytają najczęściej nasi klienci?

Samochody używane dostępne od ręki

Ford Mondeo poleasingowe

ford mondeo poleasingowe

Ford Mondeo to jeden z bardziej poszukiwanych modeli wśród aut poleasingowych. Najnowszy Ford Mondeo jest świeżym autem i nie ma na rynku zbyt wielu ogłoszeń odnośnie używanych modeli Forda Mondeo mk5. 

Samochód przykuwa wzrok i przyciąga do siebie wnętrzem. Auto jest bardzo komfortowe i doskonale sprawdza się jako samochód biznesowy oraz rodzinny. Został wyposażony w szereg nowoczesnych technologii, które wpływają na komfort i bezpieczeństwo jazdy. 

Poleasingowy Ford Mondeo to najczęściej gwarancja dobrze zachowanego wnętrza i dobrego stanu technicznego, ten zresztą jest dokładnie sprawdzany w naszym serwisie.

Ford Kuga poleasingowe

ford kuga poleasingowe

Ford Kuga to  SUV, który kojarzy się z autem rodzinnym i jest to skojarzenie jak najbardziej słuszne. Jednak wielu właścicieli firm decyduje się leasingować Forda Kuga, jako auto, które pełni funkcje biznesowe i rodzinne, zdarza się również, że Kuga staje się samochodem służbowym lepiej zarabiających pracowników, którzy po upływie umowy leasingowej mają możliwość wykupu auta. 

Obecnie na rynku dostępny jest nowy Ford Kuga Plug-In, jednak jest to jeszcze za młoda wersja by trafić na rynek aut używanych. Niemniej samochody, które pojawiają się w ogłoszeniach samochodów na sprzedaż to często to auta dobrze wyposażone z wnętrzem w dobrym stanie.

Ford Focus poleasingowe

ford focus poleasingowy

Poleasingowy Ford Focus należy do tych aut, do których często ma się obawy przed zakupem. Nie da się ukryć, że Ford Focus jest zdecydowanie częściej wybierany przez firmy, kluczową rolę odgrywa tu cena auta, jego mobilność oraz niskie spalanie. 

Nie powinieneś obawiać się zakupu poleasingowego Forda Focusa, gdyż jest to auto dobrze znoszące codzienną eksploatację. Na rynku znajduje się wiele wersji wyposażenia, od podstawowych po najlepiej wyposażonych, wielu właścicieli firm jednoosobowych decyduje się wybrać to auto do pracy i życia rodzinnego. Ford Focus poleasingowy dostępny jest w atrakcyjnych cenach i warto śledzić nasze oferty związane z tym autem.

Ford auta poleasingowe w Auto-Boss

Trzy wyżej wymienione modele, to samochody poleasingowe Ford, o które najczęściej pytają nasi klienci, ale popularnością cieszą się również poleasingowe modele Fiesta, czy Ranger. Jeżeli nie widzisz aktualnie, żadnego używanego egzemplarza modelu, który Cię interesuje warto zawsze zadzwonić i zapytać czy takie auto nie znajdzie się wkrótce w sprzedaży. Auta poleasingowe Ford zasługują na uwagę, często są w atrakcyjnych cenach, bardzo dobrym stanie i podlegają ofercie leasing (sprawdź np. leasing Ford Kuga, Ford Focus). Zapraszamy do kontaktu osoby z Katowic, Częstochowy, Raciborza i innych okolicznych miast.

Kontakt


Promocje

 • Promocja kończy się: 31.05.2022

  SERWIS

  WIOSENNE PORZĄDKI: SPRAWDŹ UKŁAD HAMULCOWY, WYPIERZ TAPICERKĘ, WYMIEŃ PIÓRA WYCIERACZEK

  WIOSENNE PORZĄDKI: SPRAWDŹ UKŁAD HAMULCOWY, WYPIERZ TAPICERKĘ, WYMIEŃ PIÓRA WYCIERACZEK
 • Promocja kończy się: 31.05.2022

  SERWIS

  Opony na sezon lato 2022 wraz z montażem

  Opony na sezon lato 2022 wraz z montażem
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Puma Hybrid

  Ford Puma Hybrid
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  NOWE SAMOCHODY

  FORD KUGA HYBRID

  FORD KUGA HYBRID
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  NOWE SAMOCHODY

  SUV-y Forda w ofercie korzystnych rat

  SUV-y Forda w ofercie korzystnych rat
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  SERWIS

  Akcja Klimatyzacja Dezynfekcja PRO

  Akcja Klimatyzacja Dezynfekcja PRO
 • Promocja kończy się: 31.08.2022

  CZĘŚCI I AKCESORIA

  Wiosenna oferta na akcesoria. Zaplanuj aktywnie swój czas!

  Wiosenna oferta na akcesoria. Zaplanuj aktywnie swój czas!
 • Promocja kończy się: 15.04.2023

  SERWIS

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  CZĘŚCI I AKCESORIA

  Ford Connected Wallbox dla 1-fazowych i 3-fazowych systemów zasilania elektrycznego

  Ford Connected Wallbox dla 1-fazowych i 3-fazowych systemów zasilania elektrycznego
 • Pokaż najnowsze promocje AUTO-BOSS Bielsko-Biała
Pokaż najnowsze promocje AUTO-BOSS Bielsko-Biała

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od AUTO-BOSS Bielsko-BiałaOpinie