ford brygadówka

Trudno wyobrazić sobie współczesny biznes bez nowoczesnej floty samochodowej. Najpopularniejszym rodzajem transportu jest transport drogowy, a najpopularniejszym autem stworzonym do tego celu jest Ford Transit Brygadówka. Model ten produkowany nieprzerwanie od ponad 60 lat, stale zyskuje zaufanie wymagających kierowców. Ford Transit Brygadówka oraz Ford Transit Custom brygadowy odzwierciedlają to, co w motoryzacji najważniejsze - jakość i ponadprzeciętną funkcjonalność.

Ford Transit Brygadówka ogólna charakterystyka

Model Ford Transit na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat przyzwyczaił kierowców do niezawodnej pracy na dystansie setek tysięcy kilometrów. To właśnie niska awaryjność i relatywnie niewielkie koszty serwisowania sprawiły, że auta marki Ford stały się inspiracją dla współczesnych flot samochodów dostawczych. 

Ford Transit Brygadówka to auto, które nie tylko charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością, ale również ogromną funkcjonalnością i komfortem zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. 

Wnętrze 7-osobowego samochodu jest niezwykle przestronne, a przestrzeń ładunkowa pozwala realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia transportowe. 

Charakterystyczną cechą tego typu aut są przesuwne drzwi boczne ułatwiające dostęp do wnętrza. W aucie zamontowano stałą przegrodę oddzielającą przestrzeń ładunkową od kabiny pasażerskiej, co wpływa pozytywnie na komfort jazdy i jej bezpieczeństwo. 

W trosce o komfort klientów Ford Transit Brygadówka dostępny jest w trzech opcjach rozstawu osi, gdzie największy wariant zapewnia nawet dostęp do 10,6 metra sześciennego przestrzeni ładunkowej. 

Ford Transit Brygadówka - nowoczesne rozwiązania

Ford Transit bazuje na nowoczesnych silnikach Ford EcoBlue, które zapewniają niskie spalanie przy zachowaniu wysokiej mocy i emisję spalin na poziomie dostosowanym do surowych norm Euro 6.2. Istnieje również możliwość skorzystania z wersji Mild hybrid Electric, która zapewnia jeszcze większą oszczędność paliwa. 

Ford Transit Brygadówka oparty jest na inteligentnym napędzie na cztery koła AWD. Takie rozwiązanie sprawia, że auto błyskawicznie reaguje na zmiany podłoża odpowiednie dostosowując moment obrotowy kół. W efekcie czego samochód ma doskonałą przyczepność, a kontrola nad pojazdem jest jeszcze prostsza, niezależnie od pogody.

Ford Transit Brygadówka - technologie i funkcjonalności

ford transit brygadowka wnetrze

Dzięki nowoczesnym technologiom można nie tylko poprawić ekonomię pracy auta, ale również komfort osób nim podróżujących. Ford Transit Brygadówka charakteryzuje się wieloma zaawansowanymi technologiami, które ułatwiają codzienną pracę i jazdę. 

Model ten wyposażony jest w technologię Active Park Assist, która pomaga kierowcy znaleźć optymalne miejsce parkowania. Działania kierowcy ograniczają się do wykonywania poleceń wydawanych przez system, czyli zmienianie biegów i operowanie pedałem gazu oraz hamulcem. 

Kamera zamontowana na dachu pokazuje na ekranie umieszczonym w aucie to, co się dzieje za samochodem wraz z wirtualnymi liniami ułatwiającymi parkowanie. Tyre Pressure Monitoring System ostrzega kierowcę podczas jazdy, gdy któraś z opon zacznie tracić ciśnienie. 

Dzięki temu kierowca jest w stanie zareagować na zagrożenie w odpowiednim momencie, minimalizując ryzyko kolizji.

Innowacyjne systemy bezpieczeństwa

Systemów bezpieczeństwa zainstalowanych w aucie jest naprawdę sporo, warto jednak wspomnieć o innych, funkcjonalnych elementach, które mogą znaleźć się w modelu Ford Transit:

 • modem FordPass Connect,
 • fotel kierowcy z regulacją podparcia odcinka lędźwiowego,
 • elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka,
 • tempomat z ogranicznikiem prędkości,
 • kierownica pokryta skórą.

Wersję wyposażenia w przypadku Ford Transit Brygadówka można wybierać pomiędzy Ambiente, Trend, Limited czy Trail. Więcej szczegółów na temat danych technicznych, cen i opcji wyposażenia znajduje się w linku poniżej.

Ford Transit Brygadówka katalog

Ford Transit Custom Brygadówka

ford transit custom brygadowy

Ford Transit Custom brygadowy - wytrzymały i wszechstronny pojazd doskonale łączy w sobie najważniejsze cechy modelu Ford Transit z komfortem znanym z nowoczesnych aut osobowych. Pomimo mniejszych rozmiarów model ten pozwala na komfortowy przewóz zarówno ludzi, jak i towarów. 

Ford Transit Custom Brygadówka dostępny jest w różnych konfiguracjach, maksymalnie w aucie może zmieścić się 6 osób - trzy w pierwszym i trzy w drugim rzędzie. Wybierając wariant z największym rozstawem osi, można liczyć na:

 • 4,3 metra sześciennego pojemności przestrzeni ładunkowej
 • 1163 kg ładowności całkowitej
 • 1944 mm maksymalnej długości przestrzeni ładunkowej

Podobnie jak wcześniej omawiany Ford Transit Brygadówka, tak i Ford Transit Custom Brygadówka posiada bogate podstawowe wyposażenie, które może zostać rozbudowane o dodatkowe funkcje.

Ford Transit Custom posiada karoserię częściowo wykonaną z wytrzymałej stali borowej. Stal ta zapewnia nie tylko zwiększone bezpieczeństwo pasażerów, ale również niską wagę auta. 

Konstrukcja samochodu w procesie produkcyjnym poddawana była wieloetapowej weryfikacji, w ramach której wykonano kilka tysięcy symulacji komputerowych i dziesiątki testów wypadkowych.

Ford Transit Brygadówka i Ford Transit Custom Brygadówka w Auto-Boss

Ford Transit Brygadówka oferuje przestrzeń, w której kierowca pomieści wszystko, czego potrzebuje. Prezentowane auta dostępne są w Salonach Samochodowych Ford Auto-Boss w Chorzowie i Bielsku-Białej. Jeżeli poszukujesz dodatkowych informacji na temat oferty modelowej amerykańskiego producenta, zachęcamy do kontaktu lub osobistej wizyty w jednym z Salonów. Ford Transit Brygadówka i Ford Transit Custom brygadowy dostępne są w korzystnej formie finansowania - leasingu.

Kontakt


Promocje

 • Promocja kończy się: 31.05.2022

  SERWIS

  WIOSENNE PORZĄDKI: SPRAWDŹ UKŁAD HAMULCOWY, WYPIERZ TAPICERKĘ, WYMIEŃ PIÓRA WYCIERACZEK

  WIOSENNE PORZĄDKI: SPRAWDŹ UKŁAD HAMULCOWY, WYPIERZ TAPICERKĘ, WYMIEŃ PIÓRA WYCIERACZEK
 • Promocja kończy się: 31.05.2022

  SERWIS

  Opony na sezon lato 2022 wraz z montażem

  Opony na sezon lato 2022 wraz z montażem
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Puma Hybrid

  Ford Puma Hybrid
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  NOWE SAMOCHODY

  FORD KUGA HYBRID

  FORD KUGA HYBRID
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  NOWE SAMOCHODY

  SUV-y Forda w ofercie korzystnych rat

  SUV-y Forda w ofercie korzystnych rat
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  SERWIS

  Akcja Klimatyzacja Dezynfekcja PRO

  Akcja Klimatyzacja Dezynfekcja PRO
 • Promocja kończy się: 31.08.2022

  CZĘŚCI I AKCESORIA

  Wiosenna oferta na akcesoria. Zaplanuj aktywnie swój czas!

  Wiosenna oferta na akcesoria. Zaplanuj aktywnie swój czas!
 • Promocja kończy się: 15.04.2023

  SERWIS

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  CZĘŚCI I AKCESORIA

  Ford Connected Wallbox dla 1-fazowych i 3-fazowych systemów zasilania elektrycznego

  Ford Connected Wallbox dla 1-fazowych i 3-fazowych systemów zasilania elektrycznego
 • Pokaż najnowsze promocje AUTO-BOSS Bielsko-Biała
Pokaż najnowsze promocje AUTO-BOSS Bielsko-Biała

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od AUTO-BOSS Bielsko-BiałaOpinie