Salon Ford Auto-Boss Bielsko-Biała 

AUTO-BOSS to Autoryzowany Salon i Serwis Forda w Bielsku - Białej, który na śląskim rynku automotive działa i konsekwentnie rozwija się nieprzerwanie od 1994 roku.

W eleganckich, przestronnych wnętrzach, na Klientów czeka pełna gama nowych samochodów marki Ford: osobowych oraz dostawczych. Wiele modeli dostępnych jest od ręki. Prowadzimy również sprzedaż sprawdzonych samochodów używanych oraz oryginalnych części i akcesoriów Ford. Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę - od doradztwa przy wyborze optymalnego pojazdu na cele prywatne lub biznesowe, przez dobór najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia i finansowania zakupu, po opiekę serwisową w ASO Ford z doskonale wyposażonymi stanowiskami serwisowymi, zespołem wykwalifikowanych doradców i unikatową recepcją Drive-In.

Dla odwiedzających nasz Salon przygotowaliśmy także wygodne poczekalnie. Zależy nam, by każdy czuł się u nas komfortowo i znalazł dokładnie taki samochód, jakiego szuka.

Wyróżnienia

Doświadczenie, wiedza i zorientowanie na potrzeby Klienta to wartości, które towarzyszą nam od zawsze. Dzisiaj jesteśmy jednym z największych Dealerów Forda w kraju, wielokrotnie nagradzanym za jakość obsługi, organizację salonu i poziom sprzedaży.


  • W 1999 roku zostaliśmy przyjęci do elitarnej grupy „1000 plus”, skupiającej dealerów, którzy osiągnęli rekordowy poziom sprzedaży w skali roku.
  • W latach: 1997-2003, 2005-2007 oraz 2009-2018 otrzymywaliśmy nagrodę „The Chairman's Award” za najlepszą obsługę klienta. Tym samym staliśmy się jedynym Dealerem Forda w Europie, który przez tyle lat utrzymuje niezmiennie wysoką jakość obsługi.nagroda Ford dla Auto-Boss Bielsko

Zapraszamy do Autoryzowanego Salonu Forda w Bielsku - Białej (przy Warszawskiej 299) oraz do odwiedzenia naszego punktu dealerskiego w Chorzowie.

Skontaktuj się z namiUmów się na serwis