COVID-19 Pomożemy Online

Opcje finansowania w Auto-Boss Bielsko-Biała

Ford Leasing

Zastanawiasz się jak sfinansować zakup nowego samochodu? Skorzystaj z ofert finansowanie przygotowanych przez Ford. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferując leasing konsumencki dla osób prywatnych oraz atrakcyjne formy wsparcia dla Firm. Program Ford leasing pozwala nam oferować klientom niskie raty, które będą możliwe do wpisania w domowy budżet.

 • Wpłata własna od 0%
 • Okres leasingu od 24 do 72 m-cy
 • Finansowanie pojazdów nowych i używanych osobowych oraz dostawczych do 8 ton
 • Minimalna kwota finansowania wynosi 15 tys. zł netto
 • Wiek pojazdu + okres finansowania wynosi maksymalnie 11 lat
 • Uproszczone procedury dokumentowania dochodów:
  • 0% opłaty wstępnej dla kwoty finansowania do 120 tys. zł netto
  • 10% opłaty wstępnej dla kwoty finansowania od powyżej 120 tys. zł netto do 170 tys. zł netto
  • 20% opłaty wstępnej dla kwoty finansowania od powyżej 170 tys. zł netto
 • Finansowanie również nowopowstałych firmy - sprawdź warunki dla start -upów

Ford leasing obejmuje zarówno auta nowe jak i używane. Oferta leasingowa jest prowadzona we współpracy z BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o., oraz Santander Leasing S.A.

Jeżeli przedstawiona oferta leasingu spełnia Twoje oczekiwania warto sprawdzić jakie modele aut nowych i używanych czekają na Ciebie w Salonie Auto-Boss.

Leasing nowych samochodów osobowych

Ford Focus – Bardzo popularny samochód kompaktowy idealnie nadający się na trasy i do miasta. Obecnie w sprzedaży posiadamy auta czwartej generacji. Nowoczesny design, nowe technologie i jeszcze wyższy komfort jazdy to powody, dla których warto rozważyć leasing na Forda Focusa.

Ford Mondeo – Samochód będący udaną próbą stworzenia auta globalnego. Nasi inżynierowie nie szczędzili pracy przy produkcji pierwszej generacji, chcąc trafić do ludzi na całym świecie. Dziś posiadając jeszcze większą wiedzę i lepsze technologie, mamy przyjemność oferować leasing Forda Mondeo piątej generacji.

Ford Mustang – Auto, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Gdy Ford Mustang pojawia się na ulicy od razu wiesz, że obok Ciebie jedzie samochód wyposażony w potężny silnik gwarantujący emocje płynące z jazdy. Wyglądu Mustanga nie da się pomylić z żadnym innym autem, niezależnie od tego na jaki model aktualnie patrzysz. Leasing na Forda Mustanga to okazja do spełnienia dziecięcych oraz nieco nowszych marzeń.

Oczywiście jest to jedynie mały wycinek naszej oferty, wystarczy wspomnieć jeszcze o Fordzie Kuga, Fordzie Fiesta czy Fordzie Puma, a i tak nie jest to nawet połowa z obecnie produkowanych modeli aut osobowych. 

Leasing samochodów używanych

Oferta samochodów używanych jest bardzo płynna i nie sposób, dokładnie opisać jej w tym miejscu, dlatego zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty na auta używane. Samochody używane dostępne w sprzedaży są w dobrym stanie mechanicznym, a więcej informacji na ich temat mogą Państwo uzyskać bezpośrednie w Salonie Auto-Boss w Bielsku-Białej oraz Salonie mieszczącym się w Chorzowie.

Leasing samochodów dostawczych

Ford Transit – Marka sama w sobie, jeden z najlepiej sprzedających się vanów w historii motoryzacji. Na przestrzeni dekad, uczyliśmy się nowych rzeczy i dostarczaliśmy na rynek auta niezawodne, które pokochali kierowcy z całego świata. Obecnie Ford produkuje Transita czwartej generacji i to właśnie leasing na Forda Transita tej generacji mogą Państwo u nas uzyskać, oraz na starsze używane wersje.

Ford Ranger – Ten kompaktowy pickup doskonale sprawdza się na amerykańskich bezdrożach, ale i na polskiej wsi będzie doskonale spełniał swoje zadania. Jednak nie jest to tylko samochód dostawczy, ale również doskonale się prezentuje i przykuwa uwagę na drodze. Leasing Forda Rangera również jest możliwy do uzyskania w naszym Salonie Auto-Boss.

Dowiedz się więcej o samochodach dostawczych Ford.

Leasing konsumencki

Leasing konsumencki dedykowany jest osobą prywatnym, chcącym wkroczyć w świat amerykańskiej motoryzacji. Liczba formalności potrzebnych do uzyskania finansowania została ograniczona do minimum. Jeżeli zależy Ci na dobrych warunkach i elastycznej umowie wybierz leasing Ford. Zachęcamy również do sprawdzenia opcji leasingowych oraz leasingu dla przedsiębiorców.


  • Ford Dla Ciebie

   Od ponad 20 lat Ford Credit pomaga Klientom sfinansować swój wymarzony model Forda. Dowiedz się więcej o naszych produktach finansowych.

  • Ford Dla Ciebie


   • Ford Dla Biznesu

    Ford Credit oferuje szeroką gamę produktów finansowych skierowanych do Klientów biznesowych. Dowiedz się więcej o naszych produktach finansowych. Ford Leasing Opcje jest program, dzięki któremu możesz cieszyć się niskimi ratami, bo płacisz tylko za użytkowanie auta a nie za samochód. Dzięki Ford Leasing sfinansujesz nowy lub używany samochód na warunkach idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb i możliwości. Ford Wynajem to program dzięki któremu płacisz tylko kwotę odpowiadającą amortyzacji auta w trakcie jego użytkowania.

   • Ford Dla Biznesu
   • Ford Leasing OpcjeFord LeasingFord Wynajem


Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby uzyskać więcej informacji na temat ofert finansowych.

Skontaktuj się z namiUmów się na jazdę próbną

Aktualności i wydarzenia
Zasady i warunki Polityka prywatności Kariera